Duoblabraka Reciproka Ŝprucmaŝino SPM1300PU
Priskribo de ReciprokadoŜprucmaŝino
Trajtoj deReciproka Ŝprucmaŝino
lReading Bariero
lŜprucadoSistemo
- Valvo- kaj tempo-kontrolo povas esti pritraktitaj rekte per la programaro.
lPrema Sistemo
lTroŝpruca Filtrado
lTransporta Sistemo
SPM1300 povas esti ekipita per bendotransportilo aŭ pinglo-tipa transportilsistemo
lKontrola Panelo
Teknikaj Parametroj deReciproka Ŝprucmaŝino
| Modelo | SPM1300PU |
| Maks. Ŝpruca Larĝo | 1300mm |
| Maks. Dikeco de Laborpeco | 80mm |
| Maks. Nutra Rapido | 5 metroj/minuto |
| Aerpremo | 0,5-0,8 M pa |
| Totala Potenco | 13 kW |
| Piedsigno | 5400*4400*2500mm |
| Pezo | 4000 kg |
| funkciigisto | 2 personoj |
Aplikoj por Aŭtomataj Ŝprucaĵaj Tegaĵsistemoj
| Ŝvelintaj aŭ kurbaj paneloj | Plataj kaj ŝvelintaj pordoj | Endoma kaj Eksterdoma meblaro |
| Ŝtuparo | Fenestroj | Dormoĉambroj |
| Internaj kovraĵoj | Antaŭpentrita folio | Bruobarieroj |
| Plataj slaboj por ekstera murkovraĵo | Pensitaj plafonoj | Metalaj folioj kaj paneloj |
Efikaj tegaĵsistemoj por preskaŭ ajna industria tegaĵapliko
| Ligno kaj lignobazitaj materialoj | Plasto | Metalo |
| Ŝprucaĵa amaskomunikila lako | Aliaj ŝprucaĵoj | Variantoj de ŝprucpafiloj |
Avantaĝoj de Uzado dePANELO AŬTOMATIKA PENTROMAŜINO
Rapideco kaj Produktiveco
Konsekvenca Tegaĵo
Alirebla kaj Facile Uzebla
Ŝprucmaŝino aŭ mana ŝprucado?
Estas multaj avantaĝoj de ŝprucmaŝino kompare kun mana ŝprucado jam menciita, sed jen grava...
Investu enPANELO AŬTOMATIKA PENTROMAŜINOHodiaŭ
Kiel Aŭtomata Finado Ŝparos Monon al Via Komerco?
Kio estas Aŭtomata Finado?
Kial Aĉeti Aŭtomatigitan Finpretigan Ekipaĵon?
Kvalito Gravas
La hodiaŭa labormerkato estas malfacila
Pliigita Produktado
Ŝprucmaŝine finitaj kuirejaj ŝrankoj 75% pli rapide ol mana ŝprucado.